Klik hier voor alle up-to-date informatie over het Coronavirus en hoe Sunweb zich voorbereidt op het wintersportseizoen 2020/2021.
Het prachtige luxe Excellent Vier Jahreszeiten Hotel in St. Leonhard im Pitztal wordt omgeven door een indrukwekkend berglandschap en ligt op slechts 500 meter van de gletsjer van het Pitztal. Alle kamers zijn sfeervol en verzorgd ingericht en beschikken over een zithoek en een balkon met uitzicht op de besneeuwde bergtoppen.
In de bijzonder grote spa van 1300 m² kun je heerlijk tot rust komen. Ontspan hier in een van de verschillende hot tubs, een binnenzwembad, diverse sauna’s en nog veel meer! Daarnaast worden er ook verschillende pilates en meditatielessen aangeboden en kun je tegen betaling genieten van een ontspannende massage.
Het kan zijn dat er op het moment van boeken wegens Covid-19 andere services en faciliteiten geboden worden dan wanneer je vakantie begint. Aangezien de genoemde services en faciliteiten voortdurend aan veranderingen onderhevig zijn kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Het volpension bestaat uit:
- Uitgebreid ontbijtbuffet
- Lunchbuffet vanaf 12.30 uur met o.a. soep, salade, een warm gerecht, koek of desert
- Diner van 19.00 – 20.30 uur (een menu of een themabuffet)
Het Pitztal zet zich als zuidelijk zijdal van het Inntal voort en ligt circa 60 kilometer westelijk van Innsbruck. Het Pitztal bestaat uit drie gebieden. In St.Leonhard ligt het Rifflsee-skigebied dat ideaal is voor families doordat het merendeel van de pistes een makkelijk niveau heeft. Aan het einde van het dal wacht de Pitztal-gletsjer: hier brengt de kabelbaan je tot een hoogte van 3440 meter. Nergens in Oostenrijk is het mogelijk om met een kabelbaan een hoger punt te bereiken!
Door de grote hoogte is er sneeuwzekerheid van september tot begin juni. Het derde skigebied is Hochzeiger dat vooral wordt gekenmerkt door het prachtige uitzicht en de bijzonder zonnige ligging. Dit skigebied voldoet aan ieders wensen.
De skigebieden in het Pitztal zijn heel kindvriendelijk. Kinderen onder de 10 jaar krijgen in gezelschap van minimaal één van de ouders een 'Bambini Gratis'-skipas.
We konden geen bus informatie vinden.
Je vliegt naar Innsbruck. Deze vlucht duurt ongeveer 1 uur en 35 minuten. Tijdens de vlucht zijn maaltijden en drankjes niet inclusief.
De transfer
De transfer is bij de reissom inbegrepen. De gemiddelde transfertijd naar St. Leonard bedraagt circa 1,5 uur. In stap 2 van de boeking kun je ook kiezen voor “geen transfer”. Je ontvangt hiervoor een korting. De hoogte van de korting kun je zien in stap 2 van de boeking. Voor extra informatie over de transfer klik hier.
Bij je boeking wordt aangegeven voor welke dagen de skipas geldig is (bijv. zondag tot vrijdag). Als je de skipas op een andere dag wil laten ingaan dan, aangegeven in de boekingsstappen, moet hiervoor telefonisch contact op worden genomen met ons contact center. De boeking kan dan worden aangepast. Ter plaatse is het niet mogelijk om de skipas op een andere dag in te laten gaan. Een uitbreiding van de skipas is vaak extra bij te boeken; de prijs hiervoor vind je terug in het verdere verloop van de boekingsstappen. Ook de korting voor “geen skipas” is terug te vinden in het boekingsproces.Kortingen:
De skipas voor kinderen geboren na 1/1/2015 is gratis. Kinderen geboren tussen 1/1/2002 en 31/12/2014 krijgen korting op de skipas. Deze kortingen vind je terug in de berekening van je reissom.Bovenstaande toeslagen en kortingen zijn alleen bij boeking geldig. Ter plaatse worden andere tarieven gehanteerd.
Wil je een bericht ontvangen zodra de prijzen en beschikbaarheid van deze vakantie voor het seizoen 2021/2022 beschikbaar zijn? Meld je gratis aan met je emailadres!
Jouw persoonsgegevens worden verwerkt volgens ons privacybeleid.
Boeking alert