VAYA Post Saalbach staat garant voor verwennerij van de bovenste plank. Op dit Excellent adres ontbreekt het je aan niets. De ligging is fantastisch: midden in het centrum van Saalbach en op slechts een klein stukje wandelen van de gondel. Binnen no-time sta je bovenop de berg om de prachtige wandelpaden te ontdekken.
De schitterende kamers en juniorsuites zijn stuk voor stuk rijk gedecoreerd en werkelijk heerlijk om uren in te cocoonen in je zachte badjas. Na een dagje in de frisse buitenlucht biedt VAYA Post Saalbach de mogelijkheid om je tot rust te komen in het fijne wellnesscenter. Ontspan in de sauna, warm lekker op in het Turks stoombad en duik in het aangenaam verwarmde zwembad.
In het sfeervolle Postmeister restaurant staat iedere ochtend een royaal ontbijt voor je klaar. ’s Avonds worden hier de smaakpapillen nog meer geprikkeld tijdens een uitstekend 4-gangendiner. Is er na het diner nog tijd over voor een drankje? In de loungebar worden vakkundig de meest creatieve cocktails voor je in elkaar gemixt.
Wil je in de winter verblijven bij VAYA Post Hotel klik dan hier.
Lees alles over onze service voor een veilige vakantie of bekijk het reisadvies voor jouw vakantiebestemming
Het hotel bestaat uit 4 gebouwen; het hoofdgebouw, bijgebouw 'Posthof' en Villa Gloria, welke met elkaar verbonden zijn en Landhaus Post deze ligt direct naast het hotel.
Tijdens je verblijf bij VAYA Post Saalbach is de Joker card inbegrepen. Met deze speciale zomerkaart kun je gratis of met korting de prachtige omgeving van Saalbach ontdekken. Zo kun je gratis gebruik maken van de gondels in Saalbach & in Hinterglemm. Geniet van prachtige uitzichten, mooie wandelroutes en alle natuurschoon die deze regio je te bieden heeft. Kinderen zullen de speciale kinderattracties zoals: Berg Kodok, Montelino’s Adventure Path of Devils Water geweldig vinden! Ook heb je onbeperkt toegang tot de outdoor adventure pool in Saalbach, de end-to-the-valley trein in Hinterglemm en de minigolf of tennisbaan in Saalbach. En met de Joker card krijg je korting op nog veel meer leuke uitjes en activiteiten. Meer informatie over deze Joker Card? Klik dan hier.
Fanatieke sporters, wandelfans, natuurliefhebbers, families met kinderen; voor iedereen is er iets te doen in het mooie Saalbach. Rondom zie je de 4 verschillende kabelbanen die je gemakkelijk de berg op brengen. Vanaf hier kun je gemakkelijk naar beneden wandelen. Wil je de lange tocht of gaan er kleine kinderen mee? Kies de best passende route, er is genoeg keus!
In de directe omgeving van Saalbach kun je veel sporten beoefenen. Naast vele kilometers wandelenpaden heb je hier ook meer dan 180 kilometer met mountainbikepaden. Of je nu op de fiets of te voet bent, bij de berghutten kun je heerlijk lunchen. Probeer de lokale lekkernijen en de heerlijke streekproducten. Het mooie uitzicht krijg je er gratis bij. Heb je zin in een dagje op het water? Ga dan naar Zell Am See. Hier kun je een lekker dagje op een van de strandjes doorbrengen, maar een kano of een bootje huren is ook zeker een aanrader.
Als je het niet vervelend vindt om iets langer in de auto te zitten, dan heeft het Salzburgerland nog veel meer te bieden. Je kunt het geboortehuis van Mozart gaan bezoeken in Salzburg. Dit uitstapje kun je mooi combineren met een kijkje bij Slot Hellbrunn uit het begin van de 17e eeuw. Heb je een zwak voor watervallen, dan zijn de Watervallen van Krimml een must see. Wil je meer zien van de bergen en de natuur? Rij dan de Grossglockner Hochalpenstrasse op. Als je richting de hoogste berg van Oostenrijk rijdt, kom je langs enkele informatiepunten. Een is er bijvoorbeeld net voor de tolpoort.
Salzburgerland is een schitterende Oostenrijkse regio vol diverse uitstapjes, hoge bergen, mooie recreatiemeren en gezellige plaatjes. De bekendste en best bezochte plaatsen zijn ongetwijfeld: Saalbach, Hinterglem, Kaprun en Zell Am See. Het zijn geliefde uitvalsbasissen om de vele verschillende activiteiten te doen en de vele bezienswaardigheden van het Salzburgerland te zien.
Salzburgerland wordt zo genoemd om het verschil met de stad Salzburg duidelijk te maken. Deze mooie stad ligt wel in de gelijknamige regio, maar op deze manier is het wel meteen duidelijk. Salzburg is overigens wel echt een aanrader om te bezoeken. Bezoek Burg Hogenwerf, deze 900 jaar oude burcht ligt op een hoge rots en kijkt uit over de stad. Je kunt ook het geboortehuis van Mozart bezoeken, net als de filmlocaties van de bekende film The Sound of Music.
Salzwelten Hallein is een ander leuk uitstapje voor het hele gezin. Het bezoek aan dit ondergrondse zoutmeer is zowel spannend, als erg bijzonder. Je gaat met een ondergronds bergtreintje en de mijnwerkersglijbanen naar het zoutmeer. Het laatste stukje reis je met een vlot door de ondergrondse zoutwereld, waar al sinds de tijd van de Kelten zout wordt gewonnen.
Als Salzburgerland ergens om bekend staat, is het wel de schitterende natuur. De prachtige bergen, de groene dalen, de watervallen. Watervallen ja! De Watervallen van Krimml zijn de hoogste van Midden-Europa, bijna 400 meter hoog. Langs de 3 grote watervallen loopt een schitterend wandelpad. Mochten de kinderen nu alles willen weten over water in alle vormen? Het nabijgelegen WasserWunderWelt is om de hoek. Er is zelfs een waterbioscoop en kinderen kunnen zich buiten uitleven met water.
Het lijkt wel een wonder, deze grootste ijsgrot ter wereld in het Tennengebergte. Kom jezelf hier vergapen aan de muren van ijs, de enorme ijspegels en nog veel meer moois.
Als je jezelf wilt vergapen aan mooie natuur dan is het Nationaal Park Hohe Tauern echt een aanrader. Het is enorm: van het Wildgerlosdal in het westen van Salzburgerland tot het Lungause Murdal. Bezoek dan ook het bezoekerscentrum in Mittersill. In de spectaculair 360 graden panoramawereld kun je de Alpen hier op een wel hele gave manier zien.
Als je eenmaal in Salzburgerland op vakantie bent, wil je waarschijnlijk niet in het dal blijven. Die schitterende bergtoppen om je heen verdienen het om gezien te worden. De bekendste berg van Salzburgerland, van heel Oostenrijk is de Grossglockner. Met zijn 3798 meter is dit de hoogste berg van Oostenrijk. Deze berg is niet eens de grootste attractie, dat is namelijk de 48 kilometer lange weg hier naartoe. Deze Hochalpenstrasse is ook erg populair bij motorrijders, dit door de ongekend mooie bochten en uitzichten. Onderweg kun je zeker voor kinderen meerdere leuke stops maken. Als je hier heengaat op een heldere dag kun je van het Franz-Josef-hoogplateau op 2369 m uitkijken over de hoogste gletsjer van Oostenrijk.
Als Salzburgerland geen hele diverse regio is voor een heerlijke autovakantie… Fijne vakantie!
We konden geen vluchtinformatie vinden.
Geïnteresseerd in de prijzen voor de zomer van 2024? Meld je dan aan voor de alert service. Je ontvangt dan een bericht zodra de prijzen en beschikbaarheid van deze vakantie voor de volgende zomer beschikbaar zijn!
Meld je gratis aan met je e-mailadres, zonder enige verplichtingen.
Jouw persoonsgegevens worden verwerkt volgens ons privacybeleid