Hier vind je alle informatie over jouw veiligheid tijdens jouw vakantie. Informatie over de huidige situatie op jouw vakantiebestemming met betrekking tot corona, vind je op deze pagina onder de tab 'bestemming'.
* De hoofdboeker van een reservering dient 21 jaar oud of ouder te zijn. Roompot neemt alleen reserveringen in behandeling van particulieren. Zakelijke reserveringen zijn niet toegestaan.
* Van 06-11-2020 tot 26-03-201 en van 08-11-2021 tot 10-01-2022 is de Koos Konijn Club gesloten en is er geen recreatieprogramma.
* De toeristenbelasting is €1,32 per persoon per nacht.
Het kan zijn dat er op het moment van boeken wegens Covid-19 andere services en faciliteiten geboden worden dan wanneer je vakantie begint. Aangezien de genoemde services en faciliteiten voortdurend aan veranderingen onderhevig zijn kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Denk je bij Noord-Holland ook aan de tulpenvelden, de molens, de Amsterdamse grachten, aan Volendam en niet te vergeten aan de mooie kust? In de provincie is echt ontzettend veel te zien en te doen. Mensen komen van over de hele wereld om al dit moois te zien en wij hebben het gewoon in ons eigen, kleine landje.
Kei mooie kust
De brede zandstranden, de mooie duinen, ja de stranden van Noord-Holland zijn meer dan prettig. Zandkastelen bouwen, vliegeren, zwemmen, zonnen, surfen, je kunt het gewoon allemaal doen op en bij de Noordzee. Vergeet ook niet nog wat schelpen te verzamelen, zo heb je gemakkelijk een mooi souvenirtje voor na de vakantie.
Afspreken bij de Honky Tonky
Een erg leuk uitstapje is de klimduin in Schoorl. Deze wel 51 meter hoge duin is de hoogste duin van Nederland. Dit duin gebied herbergt veel geschiedenisverhalen, Schoorl is een leuk plaatsje, maar toch is de grootste attractie de kilmduin. Terwijl de kinderen nog één keer omhoog klauteren om vervolgens naar beneden te duikelen, kun jij lekker bij het café/restaurant Honky Tonky een kopje koffie doen.
Toeristische trekpleisters van Noord Holland
Met Amsterdam in de buurt heb je natuurlijk meer dan genoeg om te zien en te doen. Ga je liever de grote stad niet in tijdens je vakantie en wil je wel de oudhollandse sfeer proeven? Ga dan zeker naar Volendam: De klederdracht, de karaktervolle huizen, natuurlijk de gerookte paling en dit alles vind je bij de gezellige haven.
Wil je iets leren over Nederland in vroegere tijden en dat op een voor jong en oud hele leuke manier? Dan is het Zuiderzeemuseum jouw plek. Hier loop je door het oude Nederland en je kunt jezelf ook in klederdracht hullen